o firmie

O firmie

Firma ELWOZ została założona przez Kazimierza Woźniaka w 1974 roku.

ELWOZ to nowoczesne przedsiębiorstwo budowlane przygotowane do kompleksowego realizowania projektów inwestycyjnych w systemie Generalnego Wykonawstwa.

Dysponowanie nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, bazą serwisową, certyfikowanym działem produkcji i bazą transportową pozwala na zapewnienie wysokiej jakości usług na każdym etapie realizacji.

ELWOZ obecnie tworzy ponad dwustu etatowych pracowników.

Zarząd firmy od początku jej działalności przywiązuje szczególną wagę do zadowolenia klienta.

Podstawowym zadaniem pracowników tworzących organizację firmy ELWOZ jest wykonywanie prac solidnie, na jednakowo wysokim jakościowo poziomie, ze sprawdzonych materiałów i podzespołów.

Takie podejście do realizacji prac ma na celu wykonanie usługi, która przez długi czas będzie świadczyła o marce firmy ELWOZ. Maksymalizacja zysku na jednym zleceniu nie jest dobrem najwyższym, lecz klient, który usatysfakcjonowany spełnieniem jego oczekiwań skorzysta ponownie z usług firmy lub przyczyni się do pozyskania nowych klientów.

Kierownictwo kładzie również duży nacisk na elastyczne podejście do spełnienia wymagań klienta i ich walidację przez fachowe doradztwo techniczne uwzględniające bieżące jak i przyszłe potrzeby związane z eksploatacją zrealizowanych obiektów. Potwierdzeniem wysokiej jakości procesów wykonawczych w firmie ELWOZ jest uzyskanie w kwietniu 2001 roku certyfikatu potwierdzającego posiadanie systemu zapewnienia jakości zgodnego z normą ISO 9001: 2000.

Zadzwoń:

Bytów

  59 822 20 71

Kartuzy

  58 681 22 99

Sierakowice

  58 681 93 97